• کلید طراحیبا ما تماس بگیرید
بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی

check بازاریابی شبکه های اجتماعی را از کجا شروع کنیم؟

شاید طراحی سایت اولین گام موثر برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی باشد. به این نکته توجه کنید که هدف از ورود به شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی ، توجیح مشتری و برند سازی می باشد نه تبلیغات مستقیم و فروش! بعد از طراحی سایت و تکمیل آن نوبت به ایجاد صفحات رسمی در شبکه های اجتماعی می رسد که بازدید کننده و مشتری را به سایت اصلی متصل می کند.

checkدر بازاریابی شبکه های اجتماعی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

اولین چیزی که در بازاریابی شبکه های اجتماعی اهمیت خاصی دارد این است که نباید در آن ها به تبلیغ مستقیم پرداخت، تمامی تبلیغات و بازاریابی ها باید طبق اصول و اجتماعی شده باشند. در ادامه به بررسی برخی از نکات در این رابطه می پردازیم:

check

در بازاریابی شبکه های اجتماعی شما در یک جایگاه کاملا یکسان با بازدید کننده قرار دارید.

فراموش نکنید که در شبکه های اجتماعی بیشتر قدرت در دست بازدید کننده قرار دارد تا شما…  این بازدید کنندگان صفحات شما در شبکه های اجتماعی هستند که تعیین می کنند تبلیغات شما موثر و تاثیر گذار باشند یا نه.

check

بازدید کنندگان را تبدیل به تبلیغ کننده ی خود کنید

افراد می توانند با اشتراک گذاری و پسندیدن (لایک زدن) پست ها و اطلاعات جذاب شما تبدیل به تبلیغ کننده ی شما شوند.

check

استفاده از مطالب جدید ، جذاب و جالب

در بازاریابی شبکه های اجتماعی مطالب از اهمیت خاصی برخوردار هستند، در واقع به نوعی  تعیین کننده ی موفقیت یا شکست تبلیغات شما می باشند. سعی کنید از مطالب جذاب ، جدید و جالب برای جذب افراد استفاده کرده و از  تبلیغات مستقیم و مطالب حشو و اضافی پرهیز کنید. مطالب تبلیغاتی نیز باید فقط در حد اطلاع رسانی و توضیح فواید و نکات قوت محصولات و خدمات باشد.جذابیت پست ها و مطالب می تواند به همراه تصاویر و فیلم ها و متن های جنجالی صورت پذیرد.

“مطلبی که هزار بار لایک بخورد بهتر از هزار مطلبی است که یک بار لایک می خورد”

check

در بازاریابی شبکه های اجتماعی توجه خاصی به مشتریان خود داشته باشید.

کسانی که شما را دنبال (Follow) می کنند می توانند تبدیل به مشتریان بالقوه ی شما شوند ، شما می توانید برای این گروه از افراد پیشنهادات ویژه و تبلیغات موثر تری داشته باشید.

check

تاثیر مستقیم بازاریابی شبکه های اجتماعی در سئو سایت:

الگوریتم های جدید موتور های جستجو اهمیت خاصی به این موضوع داده و این امر به یکی از مهمترین عناصر تاثیر گذار در سئو سایت و رتبه بندی آن در نتایج موتور های جستجو تبدیل شده است.

check بازاریابی شبکه های اجتماعی و سئو سایت

بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند در کنار سایر تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی محتوا ، وب برندینگ ، تبلیغات کلیکی و … یکی از گزینه های جذب بازدید کننده به سایت شده و درنتیجه تاثیر مستقیمی بر سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد گذاشت. تمامی این عوامل دست به دست هم داده و با رعایت برخی از نکات کلیدی در طراحی سایت و سئو سایت رتبه سایت شمارا در نتایج جستجو افزایش داده و موتور های جستجو را تبدیل به بازاریاب و تبلیغ کننده ی اصلی سایت و محصولات ما می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید…امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری یک ضرورت است


هم اکنون سایت خود را سفارش دهید

 

Design Key شایان ملکی Reviewed by شایان ملکی on . مرکز گرافیک و طراحی وب کلید طراحی Rating: 4.99