• کلید طراحیبا ما تماس بگیرید
طراحی کارت ويزيت

کارت ویزیت - کلید طراحی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از موثرترین روشهای تبلیغ است.کارت ویزیت  کارتی در ابعاد استاندارد ۵×۹ سانتیمتر است که بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است. مواردی که به طور معمول در یک کارت ویزیت درج می شوند عبارت اند از :نشانه و عنوان ، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی ،اطلاعات تماس و آدرس وب سایت. افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر و نوشتار آن دارد .

 

هدف از داشتن کارت ویزیت

معرفی مختصر کسب و کار شما و پل های ارتباطی

در ارتباط با تمام مطالب گفته شده در بالا کارت ویزیت شما یک شیئ قابل لمس است که شما می توانید با استفاده از آن اطلاعات تماس خود را برای مشتری های بالقوه آماده کنید.به خاطر همین ضروری است که واضح بودن را طراحی عناصر قربانی نکنید.اکثر کارت ویزیت ها در بردارنده ی اسم و موضوع تجاری شما ,شماره تماس شما و آدرس ایمل و آدرس محل کار شماست. اگر شرکت شما وب سایتی دارد امکان درج آدرس سایت در کارت ویزیت وجود دار، در نتیجه مشتریان جزییات دقیق تری به دست می آورند. وسوسه نشوید تا اطلاعات غیر ضروری بیشتری روی کارت خود قرار دهید تا حدی که فضا محدود شود و آن را به یک کارت ویزیت شلوغ تبدیل کنید.

کمک کننده به یادآوری شما در ذهن مشتری

هنگامی که معنی ارتباط با مشتری برای شما مشخص شود ، کارت ویزیت یا همان کارت تجاری نیز راهی برای رسیدن به مشتری و همکاران بعد از اولین دیدار پیدا میکند.خیلی از کار آفرینان یا تاجران روی کارت ویزیت خود عکس خود را قرار میدهند تا حافظه ی مشتریا ن خود را درباره ی شرایط دیدارشان حفظ کنند. بقیه ی کار افرین ها پشت کارت ویزیت خود را خالی نگه میدارند تا بتوانند خودشان پشت ان پیغام شخصی برای گیرنده اش بنویسند,ابزار حافظه ای دیگری برای کمک به مشتریان تا انها صرفا با کارت ویزیت یاد اوری شوند.

کارت ویزیت منعکس کننده ی ارزش شرکت شماست.

تقریبا گفته شده که مشتریان شما کارت ویزیت های مختلفی از رقیب هایتان میگیرند .یک طراحی هوشمندانه به شرکت شما کمک میکند تا در میان این رقابت ها دوام بیاورید. بعضی از کار آفرینان اشکال نامعمولی برای کارت ویزیت خود انتخاب میکندد.در حالی که بقیه از سوراخ ,لایه لایه کردن یا قوس برای متفاوت کردن خود استفاده میکندد.شما لازم نیست که به لقب توسل کنید . یک کارت مختصر , ساده و بصری نیز می تواند جذاب باشد .
هویت شرکت شما اعتبار شماست که به عنوان یک شرکت با یک کارت ویزیت تازه معرفی می شود .

نوع طراحي کارت ويزيت از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و حتي برخي بر اين باورند که کارت ويزيت نشان دهنده شخصيت و کلاس شغلي شخص ارائه دهنده مي باشد، به همين منظور گروه کلید طراحی با رعایت تمام استانداردهای صنعت چاپ آماده دریافت سفارشات طراحی شما مشتریان عزیز می باشد.

 امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری یک ضرورت است


هم اکنون سایت خود را سفارش دهید

 

Design Key شایان ملکی Reviewed by شایان ملکی on . مرکز گرافیک و طراحی وب کلید طراحی Rating: 4.99